بیمه آتش سوزی

بیمه آتش سوزی

بیمه آتش سوزی چيست؟
آیا تابحال فکر کردید دارایی های شما مانند خانه، مغازه، کارگاه، کارخانه و ... اگر روزی دچار حادثه شوند، چطور میخواهید سرمایه خود را بازیابی کنید؟

شاید فکر می کنید که همه جوانب و موارد ایمنی را رعایت کرده اید. اما در مقابل خطرات و بلایای طبیعی مثل سیل و زلزله چه خواهید کرد؟

اصلاً همه اینها به کنار، اگر روزی همسایه مجاور شما دچار آتش سوزی شد و این آتش سوزی به محل شما سرایت کرد، آن وقت رعایت موارد ایمنی توسط شما کاری نخواهد کرد.

پس در کنار همه این موارد باید فکری به حال بازیافت سرمایه خود پس از وقوع خسارت باشیم.

بیمه آتش سوزی

... و اما راه حل

شرکت بیمه سامان با ارائه بیمه نامه آتش سوزی برای منازل مسکونی، اماکن تجاری، بازرگانی، اداری و صنعتی می تواند تمامی این خطرات را پوشش دهد.


خطرات اصلی:

خطرات اصلی که همواره در بیمه نامه های آتش سوزی وجود دارند عبارتند از:

آتش سوزی، صاعقه و انفجار


بیمه آتش سوزی

خطرات اضافی:

شما می توانید با پرداخت حق بیمه بیشتر مواردی زیر را هم به بیمه نامه آتش سوزی خود اضافه کنید:

1- زلزله و آتشفشان (Earthquake): این پوشش خساراتی را که مستقیماً توسط زلزله و یا آتشفشان و آتش سوزی ناشی از زلزله و آتشفشان ایجاد شده باشند را در بر می گیرد.
2- سیل (Flood): سیل هایی که به علت طغیان آب رودخانه ها، شکستن سد ها و بارش برف و باران ایجاد می شوند.
3- سقوط هواپیما (Air Crash Damage): خسارت هایی که ناشی از سقوط هواپیما و یا هلیکوپتر و اشیاء آن ها (به جز جنگ افزار ها و بمبها) باشند.
4- سرقت با شکست حرز (Burglary): در این مورد فقدان یا خرابی ناشی از دزدی با شرط شکست حرز را پوشش می دهد.
5- ضایعات ناشی از آب و برف و باران و ترکیدگی لوله های آب ( Damage By Water )
6- شکست شیشه: خسارت هایی که بر اثر عوامل خارجی به شیشه وارد می شود.
7- طوفان، تند باد و گردباد (Storm)

بیمه آتش سوزی

-  برای مطالعه شرایط عمومی بیمه نامه آتش سوزی اینجا کلیک کنید.


نحوه خرید بیمه نامه:

مرحله اول برای خرید بیمه نامه آتش سوزی محاسبه سرمایه تحت پوشش بیمه است که شامل ارزش بنای ساختمان، تأسیسات، موجودی اثاثیه و لوازم موجود در محل، ماشین آلات و ... می باشد که جهت محاسبه آن می توانید از کارشناسان ما نیز مشاوره بگیرید.

-  برای مشاهده پرسشنامه بیمه آتش سوزی سامان اینجا کلیک کنید.

برای خرید بیمه نامه می توانید با تماس با شماره تلفن های 88437252-021 و 88476393-021 و یا مراجعه حضوری به دفتر نمایندگی شیرخانی، ضمن تکمیل پرسشنامه بیمه آتش سوزی، پس از حداکثر یک روز کاری بیمه نامه خود را دریافت نمائید.

هنگام خرید بیمه نامه و محاسبه ارزش سرمایه دقت کنید، چراکه مطابق ماده 10 قانون بیمه اگر مالی به کمتر از ارزش واقعی بیمه شده باشد، پس از وقوع خسارت، بیمه گر فقط به تناسب سرمایه بیمه شده به ارزش واقعی مال خسارت را پرداخت خواهد کرد.

بیمه آتش سوزی

دریافت خسارت:

جهت دریافت خسارت بیمه نامه آتش سوزی شناخت و رعایت نکات زیر الزامی است.

1- حداکثر 5 روز پس از وقوع حادثه، می بایست کتباً شرح حادثه به همراه لیست اقلام خسارت دیده را به شرکت بیمه سامان اعلام نمائید.
2- در صورتی که حادثه مقصر دارد و یا اینکه آتش سوزی از مکانی دیگر به محل شما منتقل شده و باعث بروز خسارت گردیده، از مصالحه و یا اعلام رضایت کتبی در مقابل مقصر حادثه خودداری نمائید.
3- تمامی مدارک مانند گزارش پلیس، آتش نشانی، اورژانس و یا مدارک شناسایی و لیست اقلام خسارت دیده و یا موجودی خود را حفظ کرده تا در روند پرداخت خسارت خللی ایجاد نشود.
4- تا زمان بازدید کارشناس بیمه سامان و یا اعلام موافقت کتبی این شرکت، به هیچ یک از اقلام خسارت دیده دست نزنید و در صورت امکان از ورود افراد غیر مسئول به مکان وقوع حادثه جلوگیری نمائید.
5- حفظ خونسردی در زمان وقوع حادثه و تماس با آتش نشانی، پلیس و اورژانس، استفاده صحیح و به موقع از لوازم اطفاء حریق، بستن شیر ورودی گاز به محل، خروج تمام حاضرین در محل در اسرع وقت را فراموش نکنید.

بیمه آتش سوزیهمین امروز برای خرید بیمه نامه آتش سوزی اقدام کنید.
چراکه بیمه زمانی می تواند اقدامی انجام دهد که شما بیمه نامه معتبر داشته باشید!!
وگرنه هزینه بازگشت سرمایه تان را خود باید بپردازید!!

رضا شیرخانی - کارشناس بیمه